KONST / Litografier / Färglitografi 9592087
nr 959 2087
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Göran Hahne (f. 1943), strand, 79/300, signerad, motivet: 50x75
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:23:58
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne
Rörstrand